• Неодамнешно
  • -12 %
2018 Нови Сјајна CZ Циркон Лист Долго Dangle Обетки За Жените Булчински Мода Свадба Brincos Накит за Подарок Капка Брод

2018 Нови Сјајна CZ Циркон Лист Долго Dangle Обетки За Жените Булчински Мода Свадба Brincos Накит за Подарок Капка Брод

DEN 192.00
DEN 218.88

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики :
Име : Мода Остава Кубни Циркон Свадба Обетки
Бренд : 100% Сосема Нов
Пакување : Подарок Кутија Боја : Бело Злато Боја, Големина : 3.2*1.0 cm Тежина:5.4 g S925 Sterling silver игли безбедно и анти-алергиски
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Enviromental Стандард : Nickle слободни,Доведе Слободни,Кадмиум Слободни
Оваа Earrin е направен од jeweler е месинг core со розово злато позлата,трајна светлина, никогаш нема да избледи

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XUF03112
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
PartyKeywords:
Мода Мали Листови CZ Капка Обетки
Облечен Accasion:
Запознавање,Дневна,Забава,Ангажираност, Роденден,Свадба Подароци
Dropshipping:
слободен пад брод
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Пакување:
Подарок кутија
фабрика:
Yes
Подарок за:
Девојка / Сопруга / Mather/Ќерка
карактеристика на производот:
S925 sterling silver игли

Слични производи во категоријата