• Неодамнешно
  • -5 %
LUKENI 2017 Мода Накит Сина Долго Пердув Дрво Стил Капка Dangle Обетки Голема Свежи Свадба Капки Обетки за Жените DE135

LUKENI 2017 Мода Накит Сина Долго Пердув Дрво Стил Капка Dangle Обетки Голема Свежи Свадба Капки Обетки за Жените DE135

DEN 205.00
DEN 215.52

Количината на стоката
Това е достапна

Превозот цена и осигурување, се неповратни. Ако немате Alipay сметка, ние ви препорачуваме да се регистрирате на еден www. Ние само бродот да Alipay потврди адреса. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние ќе брод овие три coutries (САД, УКРАИНА, РУСИЈА) од Кина Пост или e Packet, e Packet е побрзо.
Ако имате било какви прашања во врска со shippment, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го фрлите вашиот проблем. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ние прифаќаме Alipay плаќање само, ние се извинуваме што не можеме да прифатиме чек или какви било други давачки.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Бренд Име:
LUKENI
Материјал:
Пердув
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DE135

Слични производи во категоријата