• Неодамнешно
  • -8 %
Трговија на големо 10 пара 11-13mm Микс Барок Kasumi бисер dangle earring

Трговија на големо 10 пара 11-13mm Микс Барок Kasumi бисер dangle earring

DEN 2649.00
DEN 2879.52

Количината на стоката
Това е достапна

Се сеќавам ни за сите ваши потреби бисер
Повратни информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша .99
$238
$12
wy-приклучок-крај
Превозот
Ние обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина се земе 7-25days или e Packet испорака од Кина 7-12day брод на САД ) .
Политика На Враќање
Вашиот задоволителен е многу важна за нас.
Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации за мене . Имаме Пари Назад за Погрешно & Незадоволни Стока политика! Ние прифаќаме враќа за размена, кредит, или за наплата во рок од 7 дена од денот на објектот примени. ви благодариме. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде задоволни одговор. Ако имате било какви прашања и барања.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$139
$38
$45
$6. Познатиот Град Бисер Ние продажба на сите видови на слатководни образован бисер со различен облик, големина и боја. Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена поради лошите временски услови или Кинески традиционален фестивали на пример, Пролетниот Фестивал, Фестивалот Фенер ,Кинг Минг Фестивал, Mid Autumn Фестивал, и така натаму, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и барања, ако ни e-mail, не со негативни повратни информации или спор
ако ви треба други превозот метод ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навистина би го ценат, ако може да остави добар фидбек по receivement на стоки. Инаку, или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас
Кина е дом на слатководни бисери
Ние се постават Hugest база на бисер во Кина.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
барокот форма бисер
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
ELEISPL
бисер големина:
11-13mm
Обетки Тип:
бисер dangle обетки
Обликот:
Слични Барок
бисер боја:
со малку природни виножито
единица количина:
10 парови
Бисер Тип:
завршен дупка Furrow Kasumi Бисери
Метали Тип:
сребро позлатен

Слични производи во категоријата