• Неодамнешно
  • -20 %
година Нови mutilcolor круг обетки злато овална гроздобер обетки за жени

година Нови mutilcolor круг обетки злато овална гроздобер обетки за жени

DEN 92.00
DEN 114.72

Количината на стоката
Това е достапна


mutilcolor круг обетки
Должина : 5cm(за)
тежина : 11g(за)
САД $ 0.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 1.99 /парче US $ 1.99 /парче US $ 1.99 /парче

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZOUDKY
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
is_customized:
Yes
боја:
Злато

Слични производи во категоријата