• Неодамнешно
  • -35 %
Античкиот Месинг Зборот Благослов Врежан Бања Кат Отпад Решетки Туш Мозоци Drainer Whr018

Античкиот Месинг Зборот Благослов Врежан Бања Кат Отпад Решетки Туш Мозоци Drainer Whr018

DEN 780.00
DEN 1199.52

Количината на стоката
Това е достапна


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Ве молиме погледнете фотографијата. Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Клучни карактеристики

Тип:
Канализација
Материјал:
Дувачкиот
Стил:
Плоштад
Големина:
4 inch
Функција:
Заеднички Подот На Мозоци
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Стоковните Тип:
Мирис Отстранување/Dehumidifying
Примена:
Кат
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
Whr018

Слични производи во категоријата