• Неодамнешно
  • -15 %
GADINAN AHDH 1080P Мини Куршум Камера IP66 Водоотпорен ABS Пластика Домување Отворен и Затворен Надзор Безбедносна Камера XM320+F02

GADINAN AHDH 1080P Мини Куршум Камера IP66 Водоотпорен ABS Пластика Домување Отворен и Затворен Надзор Безбедносна Камера XM320+F02

DEN 772.00
DEN 908.64

Количината на стоката
Това е достапна


Тоа не може да се користи конвенционалните аналогни DVR, тоа не може да биде директно поврзан со мониторот. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.6 мм леќа)
Д-oes не вклучува напојување
Answer : ___________________________ Note :
МОРА да се користи со AHD 1080 P 1080 N DVR!!
Тоа не е компатибилен со конвенционалните аналогни DVR!!!
Кога ќе ја прими стоката, ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака по ред.6 мм леќа HD
3. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Време на испорака : Преку Експрес : Генерално 3-10 работни дена. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние само брод да се потврди цел адреси. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.7" HD-AHDH, 2 Megapixel CMOS Сензор, 1080 P, МЦП
4.0 ПРАТЕНИК Висока Резолуција : 1280*1080
2. DSP XM320+F02 сензор
5.
Модел
AHD 2. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.6 mm
Синхрони Режим
интер-sync
Бучава-Сооднос сигнал
>58d B
Температурата и Влажноста на воздухот
- 10'C ~ 60'C, влажноста е помала од 90% (без кондензација)
Моќност
DC12 V±10%
Потрошувачка
Димензија
15. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Клучни карактеристики

Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Технологија:
Инфраред
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Поддржани Оперативни Системи:
No
Сензор:
CMOS
Складирање:
Никој
IR Растојание(м):
5-15 МИЛИОНИ
Ѕидот Заградата:
страна
боја:
Црна
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Агол На Гледање (Степен):
85°
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Димензии (L x W x D)(mm):
15.5*6cm
Бренд Име:
Gadinan
Напојување:
Нормално
Напојување(V):
12v
is_customized:
No
Мрежен Интерфејс:
Никој
Тип:
AHD Камера
Инсталација:
страна
Потрошувачка На Енергија(W):
3W
Стил:
Куршум Камера
Леќа (mm):
3.6 mm
Број На Модел На:
201611081823
Аудио Излез:
no
Функција:
Аналогни Со Висока Дефиниција
IR-НАМАЛУВАЊЕ НА:
автоматско префрлување
Напојување:
DC 12V
Бродови Од:
Шенжен,Кина
Агол На Гледање (Степен):
80-90 степен

Слични производи во категоријата