• Неодамнешно
  • -9 %
THL W100S пред камерата на телефонот поправка делови замена за THL W100S Телефон бесплатен превозот+Следење на број во парк

THL W100S пред камерата на телефонот поправка делови замена за THL W100S Телефон бесплатен превозот+Следење на број во парк

DEN 393.00
DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна


THL W100 S пред камера 100% Оригинални телефон поправка делови замена за THL W100 S Телефон бесплатен превозот+Следење на број во парк
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ebuydoor
Број На Модел На:
thl w100s

Слични производи во категоријата