• Неодамнешно
  • -6 %
2x Deerekin LCD Екран Заштитник Заштитна Фолија за Canon видео камера VIXIA HF-HF G10-G20 HF-G30 HF-G40 HF G10 G20 G30 G40

2x Deerekin LCD Екран Заштитник Заштитна Фолија за Canon видео камера VIXIA HF-HF G10-G20 HF-G30 HF-G40 HF G10 G20 G30 G40

DEN 180.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна

Опис на производот Deerekin Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение на заштитна фолија е супер јасно материјал. Вие сеуште имате кристално јасни и остри приказ на сите на содржината на екранот. Со исклучително отпорно на гребење и издржливи површината. Гребење нема да имаат шанси против овој Екран Заштитник. Со дополнителни анти-отпечатоци слој, нечистотија и отпечатоци лесно може да се избриша надвор од филмот. Карактеристики на производот, Вклучувајќи две екран заштитници и еден микрофибер крпа Транспарентен Екран Заштита Отпорен на Гребење со 3 H Цврстина Не Влијае на Екранот или Пред Камера-Намалување на Точната Екран Димензии Трајни PET Пластика Екран на Допир за Компатибилност Големина : (W)76mm x (H)44mm Забелешка : Може да НЕ е 100% ги Покриваат LCD Црна Рамка Детали за Производот Бренд : Deerekin Состојба : Brand New ( Неотворена / Неискористени / Неоштетени ) Материјал : ПЕТ Пластика (Анти-Нула, Анти-Прашина) Светлина : 94% Цврстина : 3 H Додатоци : Екран Заштитник x2, Микро-влакна Текстил x1 Гаранција : 6 Месеци
Производ Слики

Клучни карактеристики

Бренд Име:
DEEREKIN
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DK-ЗКП-HFG40
Големина:
For 3.5 Camcorder
Употреба:
Камерата

Слични производи во категоријата