• Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА/ НОВ Објектив Анти-се Тресат Flex Кабел За Canon PowerShot G10 G11 G12 Дигитална Камера Поправка Дел

2 ПАРЧИЊА/ НОВ Објектив Анти-се Тресат Flex Кабел За Canon PowerShot G10 G11 G12 Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна

кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена.Ние сме среќни да помогнеме.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање.Бидејќи овие се поправка делови, ве молиме потврдете добра камера дефект, купувачи цел проценка на грешка, купи погрешно делови, ние може да не се врати, ви благодариме за вашето разбирање. 6 : купи производот по добиваат, се чувствуваат нешто не е во ред со производот по инсталацијата, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, нашата слободна техничко водство. ПЛАЌАЊЕ 1. фабриката ПРАТКАТА 1.Опис на производот Топло прашува : 1. Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5.Агенцијата за испорака не е некои земји купувачите, ве молиме бидете сигурни да се лично со единствен број на локални поштенски за pick-up.

Клучни карактеристики

Компатибилен Бренд:
за CANON
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За Canon PowerShot G10 G11 G12

Слични производи во категоријата