• Неодамнешно
Оригиналниот Задниот поклопец Копчето Flex кабел FPC за SLR Nikon D5200 ;Камера Поправка Замени делови

Оригиналниот Задниот поклопец Копчето Flex кабел FPC за SLR Nikon D5200 ;Камера Поправка Замени делови

DEN 1416.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)
. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за Nikon D5200
Компатибилен Бренд:
за nikon

Слични производи во категоријата