• Неодамнешно
ROLANPRO Фабрика Директни Мода Личност Tripod Маскирна Ракав/Нога Замрзнување Добар Квалитет За Gitzo Manfrotto Benro РПС

ROLANPRO Фабрика Директни Мода Личност Tripod Маскирна Ракав/Нога Замрзнување Добар Квалитет За Gitzo Manfrotto Benro РПС

DEN 2160.00

Количината на стоката
Това е достапна

ROLANPRO Фабрика Директни Мода Личност Tripod Маскирна Ракав/Нога Замрзнување Добар Квалитет За Gitzo Manfrotto РПС Benro Дизајн Студио за дизајн и производство на нога заштитник може да обезбедуваат добра заштита за tripod, исто така, кога се користи во ладен зимски не поради ниските температури и замрзнување раце. Ripstop надворешниот слој на маскирна обрасци, исполнет со меки материјали, внатрешниот слој посебно не се лизга гумени, подобрена стабилност тешко да се лизга. Пред купувањето, ве молиме контактирајте го сервисот и да се обезбеди tripod тип и изберете бојата што сакате. Сега е на се однесува на Gitzo tripod како што од 1 до 5 на Hakuba. Други нога исто така, може да обезбеди сопствени направени.

Клучни карактеристики

боја:
Џунгла Маскирна, Трева Маскирна, Црна
Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ROLANPRO
Додатоци Тип:
Водоотпорен
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
TS

Слични производи во категоријата