• Неодамнешно
  • -5 %
Најголемиот дел Падна Розова Персија Ахат Камен од Бразил Природни Полиран скапоцен камен Материјали за Wicca, Реики, Енергија Кристал Лекување

Најголемиот дел Падна Розова Персија Ахат Камен од Бразил Природни Полиран скапоцен камен Материјали за Wicca, Реики, Енергија

DEN 456.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


1199910783305335 Топла Продажба US $ 9.99 /пакет US $ 9.99 /пакет US $ 9.99 /пакет US $ 10.99 /пакет US $ 6.99 /пакет US $ 9.99 /пакет US $ 10.99 /грам US $ 10.99 /грам
Фотографиите се само за референца, ќе се слични, бидејќи од природен камен.
Но, Ние Гарантираме Дека Сите Тие Се Со Ист Квалитет.
Стр закуп провери описи за вистинската големина и информации пред наддавање, ви благодариме!
Најголемиот дел Падна Розова Персија Ахат Камен од Бразил Природни Полиран скапоцен камен Материјали за Wicca, Реики, Енергија Кристал Лекување
Облик : Freeform Падна Камења Материјал : Пинк Персија Ахат Големина : Приближно 20-30мм Продажба на Количината : 100 Gram 200 Gram 500 Gram Состојба : Нова Забелешка : Падна камења е во мешани димензии и форма,некои камен големина поголеми, а некои можеби и помали
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,
Ве молиме погледнете го детален опис,
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Џин Ши Јуани
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Европа
is_customized:
Yes
Материјал:
Пинк Персија Ахат
Состојба:
Нови
Големина:
Approx. 20mm--30mm

Слични производи во категоријата