• Неодамнешно
7PCS ПРИРОДНИ пурпурна Аметист Двојно Прекинат Камен Пурпурна Кристал Точка Кварц Метафизички 503.3 G

7PCS ПРИРОДНИ пурпурна Аметист Двојно Прекинат Камен Пурпурна Кристал Точка Кварц Метафизички 503.3 G

DEN 3839.52

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме испратете плаќање во рок од 7 дена од денот на завршувањето на аукцијата. Известете нè ако имате намера да конкурираат за иднината аукции и сакаат да се комбинираат превозот.
За нас
Таа е обезбедена со вашиот informationwill не се дадени, продава, изнајмува или ни е позајмена да ја било која трета страна.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само PAYPAL
Rerurns
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како : Парите Назад
· Се врати превозот платени од страна на : Купувачот. Ти е дозволено да ги чувате вашите предмети за неплатени до 7 дена, така што ќе може да се вклучуваат повеќе елементи во една превозот. Ве молиме барање фактура од нас пред да се изврши плаќање.3 g
Должина
86-93mm
Ширина
23-27mm
Highth
19-22mm
Превозот чини :
Во САД Epacket испорака (за 7-15 дена)
Да не-САД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни дена
Ако вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта. Ве молиме не плаќаат, додека не се направи вашиот последен купување да се комбинираат.3 G
Материјал Природни кристално
Тежина 503.
Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. По приемот на вашето барање, ние ќе ви испратиме фактура вклучувајќи ги и сите на вашиот неплатени предмети.
Б : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Combimed превозот
Комбинираат Превозот Попуст : (Купи повеќе Спаси повеќе)
(1)2~5 предмети 10% попуст на сите превозот и ракувањето со
(2) 6~10 предмети 15% попуст на сите превозот и ракувањето со
(3)11~20 предмети 20% попуст на сите превозот и ракувањето со
(4) 20 или повеќе предмети,ве молиме не двоумете се да ме контактирате
Ние нудиме се комбинираат превозот што ќе го спаси вашиот превозот цена во голема мера за вашиот повеќе купувања.
Контактирајте Со Нас
Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.

Клучни карактеристики

Материјал:
Кристално
Тема:
Санта мраз
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Слични производи во категоријата