• Неодамнешно
1000g Природата Citrine Кристал Gem Камен Оригинални Жолта Кристал Мини

1000g Природата Citrine Кристал Gem Камен Оригинални Жолта Кристал Мини

DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна


* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање.најбрзиот, но многу скапи)
4.
Услови
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање
* Ако не сте целосно задоволни, pls контактирајте ме веднаш. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена. Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 1000g Должина mm Ширина мм Hight mm Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад.
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари. Јас сум подготвен да го реши секој проблем со моите клиенти. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број).

Клучни карактеристики

Стил:
Народната Уметност
Бренд Име:
ganyi
Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал

Слични производи во категоријата