• Неодамнешно
1pc Прекрасни природни Сон аметист точка кварцен кристал реики исцелување природни камења и минерали

1pc Прекрасни природни Сон аметист точка кварцен кристал реики исцелување природни камења и минерали

DEN 302.40

Количината на стоката
Това е достапна


Објектот се Објасни Име 1pc Прекрасни природни Сон аметист точка кварцен кристал реики исцелување природни камења и минерали, Природен Материјал. Тежина 55-65g Должина 70-80mm Ширина 20-25мм Hight
15-25мм
Надвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(30-40 Дена) Воздух(12 -20 Days) $.00
1# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата. Можете да ги пратите на нето.
2#јас испраќаат пакетите од кина пост. Ако пакетот изгубени или оштетени во пошта , јас би го препрати пакетот или да ги плати сите пари назад.
3# Плати богатство плаќање
4# Сите слики биле направени во дневна светлина.
5# Објект цена, не вклучувајќи : Царината, царински тарифи
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Комбинираат Превозот Надомест : Секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Испорака Метод : EMS (5-14 дена), EUB(Класа : Прва Класа Пошта Меѓународниот 7-16 дена само во САД) , Воздухот(15-35 дена) или Море (60 дена).
Целиот пакет да НИ треба да бидат испратени од страна на EMS,UPS-от,DHL, или EUS.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : На превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот.(Ако сакате да се избере Воздух или Емс превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молиме да ни ме)
Постои проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се за вас како е можно поскоро, да се решат, ви благодариме

Клучни карактеристики

Бренд Име:
YING ЛАИ
Тема:
самовила
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристално
Регионален Функција:
Кина
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата