• Неодамнешно
  • -20 %
Runyangshi Кристал Пушењето Цедилка Цевки Кварцен Камен Жолта Исцелување Стапче 1 Компјутер Чад Цевка за Висок Квалитет PH06

Runyangshi Кристал Пушењето Цедилка Цевки Кварцен Камен Жолта Исцелување Стапче 1 Компјутер Чад Цевка за Висок Квалитет PH06

DEN 685.00
DEN 856.80

Количината на стоката
Това е достапна


Име На Производ : Кристал Цевка
Материјал : Жолта Fluorite
Кристал Должина:За 10.5 СМ
Кристал Ширина : За 2.9 CM
Дебелина : 1.7 CM
Тежина:За 113 g
Количина:1 Компјутер
1. Ако постои било каков проблем со плаќањето, ве молиме да не се двоумела да контактирате со нас преку Messager. Ние ќе ви одговори и да дознаам начин како е можно поскоро.
2. Ве молиме да се заврши процесот на плаќање веднаш откако ќе го стави на ред. Ние испорачуваме на објектот по плаќање.
3. Имате вашиот објекти во пакет цена што можете да ги купите повеќе парчиња во исто време. Контакт со нас и да добиете пониска цена
1. Ве молиме да ни даде на пет-започнете со повратни информации ако сте среќни со купување.
2. Тоа ќе биде многу благодарен ако можете да споделувате слики на објектите во повратни информации.
3. Ве молиме не го ни даде негативни повратни информации, без да разговараат со нас. Ние и ветуваме да се реши било каков вид на проблеми онолку колку што ќе контактирајте со нас.
1. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет! Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку Messager. Ние ќе ви одговори во еден работен ден. Ние и ветуваме да се справи со проблемот добро и бидете среќни.
2. За квалитетот проблем, ние обезбеди 100% наплата.
3. Ако имаат тенденција да се вратат или да го замени предметот за други проблеми, ние се (делумно) плати испорака такса, според природата на проблемот.

Клучни карактеристики

Регионален Функција:
Кина
Стил:
Античкиот Имитација
Тема:
Растенијата
Бренд Име:
Runyangshi
Материјал:
Органски Материјал
Материјал:
Кристално

Слични производи во категоријата