• Неодамнешно
  • -10 %
Нерѓосувачки челик рамка на зајакнато стакло мали чај маса, плоштад табела.

Нерѓосувачки челик рамка на зајакнато стакло мали чај маса, плоштад табела.

DEN 8554.00
DEN 9504.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
Е Повече:
No
Укината:
No
Инсталација Метод:
собранието
Бренд Име:
ANDYWINSS
Големина:
a
Број На Модел На:
01
Стил:
европа и америка
Дрво Стил:
Цврсто Дрво
Обликот:
Вонземјанин
Место на Потекло:
Кина
Изглед:
Модерна
is_customized:
Yes
Со Складирање:
Yes
Материјал:
Дрвени
Со Ролки:
No

Слични производи во категоријата