• Неодамнешно
35 Литри Кампување Пешачење Назад Mountaineering Торба Отворено Спортска Торба за Чевли Компјутери A2794~x

35 Литри Кампување Пешачење Назад Mountaineering Торба Отворено Спортска Торба за Чевли Компјутери A2794~x

DEN 1985.28

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
Заштитник Плус
Материјал:
Најлон
Пол:
Мажи
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
види крајот на насловот
Функција:
водоотпорен слој во внатрешноста
одговараат за:
отворено Hicking спортски мажи жени
квалитет:
Европските воени Висок квалитет на фабриката штекер
Продажба Начин:
продажба на мало и големо за целиот свет

Слични производи во категоријата