• Неодамнешно
Мажите Воена Тактичка Торба Пешачење Кампување Качување Ранци Отворено Носат-отпор Кеси Ранец за Лаптоп

Мажите Воена Тактичка Торба Пешачење Кампување Качување Ранци Отворено Носат-отпор Кеси Ранец за Лаптоп

DEN 911.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа ќе биде малку мирис . Претходно плаќање значи претходно испраќање! 1. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање.
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Сите плаќање преку кредитна картичка треба да биде потврдена од страна на Aliexpress, тоа ќе потрае 24 часа. Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима.Забелешка : ова е само торба нема друг!
Сите Molle Додаток потребни за да се купи одделно
Имајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Во принцип, ние ќе испрати овој предмети од Продавачот за испорака метод, а тоа ќе ги ажурира следење на информации во рок од 3-5 дена по породувањето нормално, можете да ги пратите на веб-страницата на цел детал. Ако изберете Boleto плаќање, тоа обично трае и до 5 дена пред почетокот на плаќање е успешна.
Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување. Qiwi паричник. Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање, Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас. Почитувани, ние ќе ја испрати на предмети во рамките 3-10 дена(во работни денови), откако вашата уплата.
Движење : Пешачење,Кампување,Патување,Скијање,Маратон,Работи,Остварување и др.

Клучни карактеристики

Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Функција:
backpacker патување,кампување,планинарење,пешачење
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
7006
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
HU WAI JIAN ФЕНГ
боја:
Црна, каки, КП,Пустината Дигитални, Три Песок кавер -, ACU,Џунглата Дигитални

Слични производи во категоријата