• Неодамнешно
Маскирна Пешачење Патуваат Качување Ранец За Мажи Пешачење Molle Кеси Воена Тактичка Rucksack Војска Кеси За Мажи

Маскирна Пешачење Патуваат Качување Ранец За Мажи Пешачење Molle Кеси Воена Тактичка Rucksack Војска Кеси За Мажи

DEN 1871.52

Количината на стоката
Това е достапна

Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
Функција :
На рамо ремени се поместена и може да се прилагодува со циклуси,го Дофати врвот рачка,погоден за носене и Издржливи. Почитувани, ние ќе ја испрати на предмети во рамките 3-10 дена(во работни денови), откако вашата уплата. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Бразил Boleto. Во принцип, ние ќе испрати овој предмети од Продавачот за испорака метод, а тоа ќе ги ажурира следење на информации во рок од 3-5 дена по породувањето нормално, можете да ги пратите на веб-страницата на цел детал. Ако изберете Boleto плаќање, тоа обично трае и до 5 дена пред почетокот на плаќање е успешна. Сите плаќање преку кредитна картичка треба да биде потврдена од страна на Aliexpress, тоа ќе потрае 24 часа. SOFORT Банкарскиот да се плати.
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Можете да користите кредитна картичка. Претходно плаќање значи претходно испраќање! 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Пол : Мажи и жени Материјал : Водоотпорен најлон Боја : Каки, Црна, ACU, КП Големина : 33cm*12cm*37cm
1.
Движење : Пешачење,Кампување,Патување,Скијање,Маратон,Работи,Остварување и др.
Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа ќе биде малку мирис . Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање, Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас. Qiwi паричник.Забелешка : ова е само торба нема друг!
Сите Molle Додаток потребни за да се купи одделно
Имајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.

Клучни карактеристики

Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
022
Пол:
Унисекс
Функција:
backpacker патување,кампување,планинарење,пешачење
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
HU WAI JIAN ФЕНГ
боја:
Каки, Црна, ACU, КП

Слични производи во категоријата