• Неодамнешно
деца пластична играчка куќа,забавен игралиште играчка игра слајд,бебето се игра куќа расадник училишта пластични опрема

деца пластична играчка куќа,забавен игралиште играчка игра слајд,бебето се игра куќа расадник училишта пластични опрема

DEN 15840.00

Количината на стоката
Това е достапна


Децата маратон ѕид,детска забава опрема,забавен игралиште
Материјал : Инженерство зелена plasti
CE,TUV сертификати
Ве молиме Контактирајте со нас за финалето цени.
Деца игра центар е создаден со страст и увид во тоа како нашата опрема може да помогне детскиот развој.
Зошто да изберете нас :
1. YLW INT'L Забава Опрема Копродукции, Ltd е професионална забава игра опрема производител за 7 години искуство.
2. Имаме разни видови на забава игра опрема , како што се игрите на среќа, забава игралишта, детенце Вози Серија, гумени производи ,детенце играње опрема и други забава опрема. Тие можат да ги задоволат вашите барања.
3. Ние имаме една многу добра репутација од странство клиенти со нашата фирма на систем на квалитет и кориснички ориентирана филозофија.
4. Нашата компанија ви нуди со квалификувани производи од прва класа квалитет, убаво услуга и многу поволни цени, и да понудат итна и детални по-продажбата на услугата да обезбеди нашата долготрајна соработка и пријателство. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу!

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
YLW-PT
Возраст:
Дете
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата