• Неодамнешно
  • -15 %
1000pcs/број 5 црвено висат ознака јамка заклучување облека ознака јамка заклучување цена етикета ознака fastener

1000pcs/број 5 црвено висат ознака јамка заклучување облека ознака јамка заклучување цена етикета ознака fastener

DEN 204.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна

Производи Детали
Материјал : ПП
Димензии : должина 5 инчен дијаметар 1mm, конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Црвена
Количина : 1000pcs/многу,ако ти треба голема количина,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви понудиме голем попуст,ви благодарам многу.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Кабли
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Материјал:
100% Најлон
По завршувањето:
восок
Функција:
Еко-Пријателски,Водоотпорен
Обликот:
Круг
Техника:
Плетенка
Должина:
5inch
Број На Модел На:
20160082
Дијаметар:
1mm

Слични производи во категоријата