• Неодамнешно
Обновливи Високо-Одделение Виси Жито

Обновливи Високо-Одделение Виси Жито

DEN 736.80

Количината на стоката
Това е достапна


ОБЛЕКА STRING
Големина : 20~21cm CM
Боја : сребрена/злато
Овој производ може да се изменуваат . минималната количина 5000,10000 компјутери Различна количина, различни цена. Толку повеќе ќе ви цел поевтини , точна цена, ве молиме контактирајте со нашиот работник онлајн, или оставете порака во порака centren. Ние ќе ви одговори што одеднаш. Ве молиме не директно плаќање, пред да контактирате со нас. Може да го промените според вашите побарувачката на шаблон за текст, боја, големина, додека сте задоволни. Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Кабли
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
Круг
Употреба:
Чевли,Домашен Текстил,Чанти,Облека
Број На Модел На:
ms-1915 година
Техника:
Плетенка
Функција:
Водоотпорен,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Должина:
20~21cm
Дијаметар:
8мм
Бренд Име:
MEISHIMEIYI
По завршувањето:
Обложени
суровини:
Полиестер
должина на јаже:
20~21cm
жица глава:
11*8мм
боја:
злато, сребро.
квалитет:
на високо-одделение

Слични производи во категоријата