• Неодамнешно
  • -27 %
shhworldsea 50Sets 14 Pin Автомобил Ксенон Светла Светилка Приклучок Конектор за Авто-ксенон фарови штекер 1J0973737 За ФОЛКСВАГЕН Golf MK6 Шкода

shhworldsea 50Sets 14 Pin Автомобил Ксенон Светла Светилка Приклучок Конектор за Авто-ксенон фарови штекер 1J0973737 За ФОЛКСВАГЕН

DEN 4965.00
DEN 6800.64

Количината на стоката
Това е достапна


shhworldsea Бесплатен Превозот 50 Поставува 14 Pin Автомобил Ксенон Светла Светилка Приклучок Конектор за Авто-ксенон фарови светилка штекер 1 J0973737 За "ФОЛКСВАГЕН" Golf MK6 "Шкода"
пакетот вклучува :
50*14way Женски конектор
700*Женски терминали
700*силиконската гума кабел фоки
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Специјални Функции:
Водоотпорен
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Име На Модел:
1J0973737 Автомобил Ксенон Светла Светилка Приклучок
Објектот Тежина:
0.5kg
Од Моќ:
14 Pin Автомобил Ксенон Светла Светилка Приклучок
Објектот Големина:
14 Pin Автомобил Ксенон Светла Светилка Приклучок
Пол:
Женски
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
сите

Слични производи во категоријата