• Неодамнешно
  • -11 %
shhworldsea 5/30/100sets 1.5 mm 6P електронски педалот за гас педалата приклучокот за ФОЛКСВАГЕН ауди

shhworldsea 5/30/100sets 1.5 mm 6P електронски педалот за гас педалата приклучокот за ФОЛКСВАГЕН ауди

DEN 376.00
DEN 422.40

Количината на стоката
Това е достапна


5/30/100sets 1.5 mm 6 P електронски педалот за гас педалата приклучокот за "ФОЛКСВАГЕН" ауди
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Клучни карактеристики

Боја Име:
5set, 30set, 100set
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
Висок квалитет
Име На Модел:
6p женски
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
shhworldsea
Од Моќ:
100W
Објектот Тежина:
0.25kg
Напон:
12V
Објектот Големина:
1.5 mm

Слични производи во категоријата