• Неодамнешно
  • -14 %
FEELDO Паркинг Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Mazda Atenza/CX-5 ОЕМ Автомобил Главата Единица Модели #AM2607

FEELDO Паркинг Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Mazda Atenza/CX-5 ОЕМ Автомобил Главата Единица

DEN 190.00
DEN 220.80

Количината на стоката
Това е достапна

Апликацијата Сцена : Вашиот автомобил ОЕМ главата uint радио или DVD плеер со екран,обратна паркинг камера функцијата е вграден но во повеќето случаи ќе треба купи овој приклучок адаптер кабел и камера одделно за адаптација. Паркинг Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Mazda Atenza/CX-5 ОЕМ Автомобил Главата Единица Модели Адаптер Кабел Должина:околу 300мм да Предизвика Линија:за 246mm *ИЗВЕСТУВАЊЕ* Пред да го купите,ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил ОЕМ главата единица грб Џек/Интерфејс и на иглички Ќе е подобро да се слика и да се спореди со нашиот објект е слика,така што купи вистинскиот.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Име На Модел:
За Mazda
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Објектот Големина:
-
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
-
Интерфејс:
РКА

Слични производи во категоријата