• Неодамнешно
  • -27 %
shhworldsea 2 pin автомобил сензор на температура на вода plug Авто Водоотпорен електрични женски конектор контрола switch приклучок со жица

shhworldsea 2 pin автомобил сензор на температура на вода plug Авто Водоотпорен електрични женски конектор контрола switch приклучок

DEN 332.00
DEN 455.04

Количината на стоката
Това е достапна


shhworldsea 2 pin автомобил сензор на температура на вода plug Авто Водоотпорен електрични женски конектор контрола switch приклучок со жица
жица Боја : Случајни(Ние не нудиме боја на избор, вашата цел ќе бидат испратени по случаен избор) , но не влијае на користењето функција
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
Водоотпорен
Од Моќ:
2 pin автомобил сензор на температура на вода приклучок
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Големина:
2 pin автомобил сензор на температура на вода приклучок
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Пластични и бакар
Име На Модел:
2 pin автомобил сензор на температура на вода приклучок
Пол :
Женски
Примена :
Автомобилската
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ

Слични производи во категоријата