• Неодамнешно
  • -11 %
FEELDO 10Pcs Паркинг Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Хонда Jade/Crider ОЕМ Автомобил Главата Единица Модели

FEELDO 10Pcs Паркинг Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Хонда Jade/Crider ОЕМ Автомобил Главата Единица

DEN 1269.00
DEN 1425.60

Количината на стоката
Това е достапна

Апликацијата Сцена : Вашиот автомобил ОЕМ главата uint радио или DVD плеер со екран,обратна паркинг камера функцијата е вграден но во повеќето случаи ќе треба купи овој приклучок адаптер кабел и камера одделно за адаптација. Паркинг Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Хонда Jade/Crider ОЕМ Автомобил Главата Единица Модели Должина:за 265mm *ИЗВЕСТУВАЊЕ* Пред да го купите,ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил ОЕМ главата единица грб Џек/Интерфејс и на иглички Ќе е подобро да се слика и да се спореди со нашиот објект е слика,така што купи вистинскиот.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Објектот Тежина:
0.05kg
Име На Модел:
2398
Објектот Големина:
1
Материјал Тип:
-
Интерфејс:
РКА

Слични производи во категоријата