• Неодамнешно
  • -20 %
Тешки Батеријата се Стега за Кабел со SAE Брзо Ослободување Конектор SAE да Алигатор Клипови Брз Исклучите Кабелот

Тешки Батеријата се Стега за Кабел со SAE Брзо Ослободување Конектор SAE да Алигатор Клипови Брз Исклучите Кабелот

DEN 384.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние искрено се надеваме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Парцела Следење : Секоја парцела има на следење на број предвидени. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба експрес сервис пред исплата, ќе се пресмета превозот цена за вас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Испорака Време : 10-30 Days.
Батеријата Менгеме Конектор со SAE терминал SPT-2, 18 AWG Бакарна Жица Стандардот SAE брзо ослободување конектор Тешки 50 AMP Целосно Изолирани Батеријата Прстиња (Црвено& Црна) Должина : 45см
Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Една Година Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени afterreceipt). Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ СО КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL како стандардна услуга Експресна услуга е предвидено за одредени клиенти барање.
Ви благодарам многу за вашата соработка! Ние сме задоволни да обезбеди најдобра услуга и добар квалитет производи за вас!
.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
LARATH

Слични производи во категоријата