• Неодамнешно
  • -40 %
10pcs/set 5mm 6 Дупки од Нерѓосувачки Челик Кабинет Шарки, Хардвер, Мебел Врата Зглоб за Фиока Вратата Сребро.

10pcs/set 5mm 6 Дупки од Нерѓосувачки Челик Кабинет Шарки, Хардвер, Мебел Врата Зглоб за Фиока Вратата Сребро.

DEN 187.00
DEN 312.00

Количината на стоката
Това е достапна


HG0014325
Спецификација :
Б ранд нови
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Димензии(прибл.) : (отвори)46 * 31 * 1mm (L * W * H)
Монтажа дупка(прибл.) : 5mm
Совршен за : кутија за накит поправка, модел-изработка, складирање, контејнери и други јавни користат околу вашиот дом / работа.
Објектот е збир на 10pcs шарки направени од издржлив нерѓосувачки челик материјал и нежен изглед, за подобрување на нејзината убавина. Тие се совршени за накит кутија поправка, се направи модел, направи складирање кутија и други општа употреба околу вашата куќа и продавница.
Пакет Се Вклучени :
10* Од Нерѓосувачки Челик Кабинет Шарки
N ote :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник measur ement.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Клучни карактеристики

Тип:
Мебел Зглоб
Број На Модел На:
Кабинетот Шарки
Бренд Име:
Mayitr
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Страна Панел Дебелина:
1mm
Барел Должина:
46 mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата