• Неодамнешно
  • -14 %
Регулируема Облегалка Троседот Стол Овална Ослободување Рачката Се Справи Со Црна Тврда Пластика J12

Регулируема Облегалка Троседот Стол Овална Ослободување Рачката Се Справи Со Црна Тврда Пластика J12

DEN 125.00
DEN 145.44

Количината на стоката
Това е достапна


100% сосема нов и висок квалитет
Ослободување рачка на менувачот можат да се соберат најпопуларните полулегнал софи и столчиња.
Тоа е направено со рака пластични. Тоа е добар избор како замена дел.
Таа има две завртка дупки и лесно да се вклопи.
Ве молиме имајте предвид се справи со одговара на стандард 5mm кабел крајот. Материјал : Пластични Боја : Црна
Димензии : Ширина : 9.1 cm/3.58" Height : 7,6 cm/3.0" Длабочина : 7.0 cm/2.76"
Пакетот вклучува :
1 Pc x Црна Пластика Ослободување Рачка на Менувачот

Клучни карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Пластични Ослободување Рачка На Менувачот
Тип:
Мебел Справи & Knob
Теренот-ред Спецификации:
-

Слични производи во категоријата