• Неодамнешно
  • -13 %
2018 Puxadores Кујна се Справува 8pcs/многу K9 Мебел се Справи со Фиока Кристал Гардероба Knob Бања Стаклена Врата Зголеми Цвет Форма

2018 Puxadores Кујна се Справува 8pcs/многу K9 Мебел се Справи со Фиока Кристал Гардероба Knob Бања Стаклена Врата Зголеми Цвет

DEN 735.00
DEN 844.80

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет. Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере. Карактеристики : Материјал : Кристал+Цинк Легура Боја : Транспарентна Кристал дијаметар : прибл 3.0 cm База дијаметар : прибл 2.0 см Висина : околу 3.9 cm Многу малку се справува постојат 1mm грешка Пакет се вклучени : 10 x Кристал knob 10 x 25мм Завртка (други додатоци не се вклучени)

Клучни карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Материјал:
кристално стакло
Бренд Име:
YNIZHURE
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YZ-Рози
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
Кристал+цинк легура
боја:
4 бои
Кристал Дијаметар:
околу 3.0 cm
База Дијаметар:
Околу 2.0 cm
Висина:
околу 3.8 cm
толеранција опсегот:
1mm

Слични производи во категоријата