• Неодамнешно
  • -5 %
128mm мода делукс печатење керамички вино кабинет гардероба врата се справи со 5 розово злато салон се види тв табела фиока повлече knob 96

128mm мода делукс печатење керамички вино кабинет гардероба врата се справи со 5 розово злато салон се види тв табела фиока повлече

DEN 730.00
DEN 768.00

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот :
Точка Бр : ТЦ 96128
Материјали : Цинк легура со керамички
Заврши : роза злато
Големина на :
Должина : 112mm Ширина : 16mm Heigh : 30мм Дупка простор : 96mm(3.75")
Должина : 145mm Ширина : 20mm Heigh : 38mm Дупка простор : 128mm(5")
Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs Рачки
Топло информации :
Превозот време....................
1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 2-7days, според различни предмети
2.EMS /ФЕДЕКС/UPS/DHL/ТНТ е околу 3-8days. Но, за одредишната царинска проверка или irressible причините,времето можеби задоцнување .
Гаранција и Гаранција ................
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Повратни информации и Оценка ...............
1. Ние работиме напорно со твоите satisfication и ние ги цениме вашите позитивни 5 ѕвезди коментари.
2. Ако од која било причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. ние ќе ви одговори во рок од 24hours .
Царина & данок на увоз ............
Купувачот презема Увоз данок во својата земја. ние продавачот не може да се процени на царина и увоз доход. Бидејќи различни земји има има свој царинска политика
Прогласи вредност ....................
Ние обично ги прогласи пониска вредност на превозот товарен лист или фактура за непречено царинење во вашата земја. ако побарате од нас колку вредноста на товарен лист или на фактура. Ве молиме оставете порака за нас.
Превозот адреса ..................
Ве молиме бидете сигурни оставете точна адреса во вашиот превозот цел.
Ако сте Русија купувачот, ве молиме оставете ги вашите име и презиме. Русија поштенска политика правило дека само целосното име може да се добие вашиот пакет
Ако сте бразил купувачот, ве Молиме оставете ги вашите CPF број( cadastro де pessoa фијаско) само за царинење на царинската само.

Клучни карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
Letspace
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
TC96128
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
96MM 128MM
Материјал:
цинк легура со керамички

Слични производи во категоријата