• Неодамнешно
  • -5 %
SMCJ160A SMCJ170A SMCJ160CA SMCJ170CA Марк GHP GHR СКМ DO214AB 1500W ПОВРШИНАТА ПЛАНИНАТА МИНЛИВИ СТАБИЛИЗАТОР на НАПОН

SMCJ160A SMCJ170A SMCJ160CA SMCJ170CA Марк GHP GHR СКМ DO214AB 1500W ПОВРШИНАТА ПЛАНИНАТА МИНЛИВИ СТАБИЛИЗАТОР на НАПОН

DEN 114.00
DEN 120.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ви благодариме за вашата посета!
Имаат добро време!

Клучни карактеристики

боја:
SMCJ160A GHP, SMCJ160CA GHP, SMCJ170A GHR, SMCJ170CA GHR
Пакет:
Yes
Обликот:
Стандард
Број На Модел На:
ТЕЛЕВИЗОРИ
Материјал:
Керамика
Бренд Име:
Х. Т. krqin
Големина:
SMC

Слични производи во категоријата