• Неодамнешно
Бесплатен превозот 100pcs/многу 3x200mm шарени Најлон кабел врски 2.23 mm Авто-заклучување тип Жолт кабел врски

Бесплатен превозот 100pcs/многу 3x200mm шарени Најлон кабел врски 2.23 mm Авто-заклучување тип Жолт кабел врски

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние не сме одговорни за неосигурените лица парцели изгубиле / item оштетени во транзит.23 mm Авто-заклучување тип Жолт Кабел Врски Производ Specificate
Име : Најлон Кабел Врски
Боја : Жолта
Димензија : 3*200mm (Вистински Ширина е 2. Нормално, тоа трае 7-25 работни дена за пристигнување со авион Mail. Ние не се плати за враќање превозот, ниту пак ние наплата промотивни превозот
Откако се врати ставки се примени, кредитни ќе бидат издадени на оригиналниот кредитна картичка користи за купување. КЛИЕНТ ПЛАЌА СИТЕ ВРАТИ ПРЕВОЗОТ. Ние веднаш ќе рефундирање на вашите куповна цена. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Сите прирачници, регистрација картички и додатоци МОРА да бидат вклучени.Бесплатен превозот само со Кина Пост Воздух Mail (На Г.
Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да се направи сте задоволни
Ве молиме да ни даде позитивен фидбек
.23 mm)
Количина : 100pcs/многу , секоја торба вклучуваат 100pcs , па кога ќе го поставите цел , ве молиме забелешка на правилна боја .Времето за испорака е околу 3-15 работни дена да повеќето земји(Од Express)
6.
Услови за продажба
100% Задоволство Гаранција/Пари Гаранција За Враќање На
Ние нудиме 7 дена гаранција за враќање на парите.Понекогаш тоа ќе биде подолго, поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. не повеќе од 2kg). Ние ќе ги врати сите производи со кои не сте целосно задоволни во рок од 7 дена од денот на приемот на стоки
Сите врати производи МОРА да се во нов, resalable состојба и вклучуваат оригинално пакување.
Производот Се Покаже
Плаќање
Ве молиме да се осигурате вашата адреса за е точно додека го оставите
Оваа такса Не вклучува ДДВ/ДАНОЧНИ давачки. Ви благодариме.Ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно. ПРЕВОЗОТ НЕ СЕ ВРАЌА. Тоа е понудувачот одговорност за целосно да се разбере и прифати никакви увозни давачки. БЕЗ прашања праша. Но, јас ќе се обидам моето најдобро да се намали ДДВ/ДАНОК.

Клучни карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
3* 200mm
Тип:
Авто-Заклучување
Објектот:
кабел вратоврска
боја:
Црвено/Сино/Жолта/Зелена/Портокал
Големина:
3 * 200mm

Слични производи во категоријата