• Неодамнешно
  • -45 %
KK2023 H

KK2023 H

DEN 1901.00
DEN 3456.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина(CM) Должина Половината Колковите Биста Рамо М 118 94 100 88 26 L 119 98 104 92 27

Клучни карактеристики

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KK2023
Декорација:
Џебови
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
EASTQUEEN
Ткаенина Тип:
Ткаени
Тип:
Jumpsuits
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
Должина:
Ankle-Length Pants

Слични производи во категоријата