• Неодамнешно
Најновите Jumpsuits Долги Ракави жените Црна ПВЦ Faux Кожа Bodysuit Секси Jumpsuit Чипка Clubwear Игра Готски Фетиш Облека

Најновите Jumpsuits Долги Ракави жените Црна ПВЦ Faux Кожа Bodysuit Секси Jumpsuit Чипка Clubwear Игра Готски Фетиш Облека

DEN 806.88

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производ Најновите Jumpsuits Долги Ракави жените Црна ПВЦ Faux Кожа Bodysuit Секси Jumpsuit Чипка Clubwear Игра Готски Фетиш Облека
Општи Информации 1.Објектот Најновите Jumpsuits Долги Ракави жените Црна ПВЦ Faux Кожа Bodysuit Секси Jumpsuit Чипка Clubwear Игра Готски Фетиш Облека 2.Материјал Полиестер/Најлон 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој објект се стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Попуст OK 6.Логото
ODM стилови не лого.
ОЕМ стилови може да биде приспособен. 7.MOQ 1pcs прифатено 8.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата. 9.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.OEM Прифатени 11.На Пазарот На Глобално 12.Снабдување со капацитет 20000pcs месечно 13.Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Детали фотографии
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.
Контакт
Компанијата Шоу
Quanzhou kophia конкурентни на светскиот пазар бара комбинација на квалитетот, технологија, цена, маркетинг такт, и по-продажба на услуги. Купување има директно влијание врз факторите кои влијаат на компанијата конкурентност на пазарот на трудот.
"Светска Класа" е нашата тема. Ние се стремиме да им помогне на нашите клиенти да "застане" на конкуренцијата во било кој дел на светот, против секој играч на пазарот на трудот.Quanzhou kophia игра клучна улога во одржување на нашите клиенти и нивните производи глобално конкурентни преку употреба на свет-класа добавувачи и врвни продажба и дистрибуција
Клиенти

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Тип:
Jumpsuits
Бренд Име:
AILINGE
Ткаенина Тип:
Batik
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
M7176
Occassion:
Партија , Надвор
Попуст:
OK
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Пол:
Жените
боја:
Како што е прикажано
Должина:
Full Length
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични производи во категоријата