• Неодамнешно
  • -31 %
Домот Исклучување На Рамо Чипка Жените Jumpsuit Долг Ракав Фитнес Секси Romper Backless Playsuit Шупливи Комбинација Macacao Feminino

Домот Исклучување На Рамо Чипка Жените Jumpsuit Долг Ракав Фитнес Секси Romper Backless Playsuit Шупливи Комбинација Macacao

DEN 749.00
DEN 1086.24

Количината на стоката
Това е достапна


Акрилик & Чипка & бел Памук-дното и Средината Половината Жени Секси Jumpsuit,на Големо, различна големина за избор & со појас & шупливи, крпеница, Цврсти, повеќе бои за избор, кои се Продаваат од Страна на PC
1(cm)=0.3937008(во) Нашата Големина Должина(CM/IN) Биста-Max(СМ/ВО) Биста-Мин(CM/IN) Половината-Max(СМ/ВО) Половината-Мин(CM/IN) Колкови-Max(СМ/ВО) Колкови-Мин(CM/IN) S 141 / 55.51 88 / 34.65 84 / 33.07 68 / 26.77 64 / 25.2 90 / 35.43 86 / 33.86 М 141 / 55.51 92 / 36.22 88 / 34.65 72 / 28.35 68 / 26.77 94 / 37.01 90 / 35.43 L 142 / 55.91 96 / 37.8 92 / 36.22 76 / 29.92 72 / 28.35 98 / 38.58 94 / 37.01 XL 143 / 56.3 100 / 39.37 96 / 37.8 80 / 31.5 76 / 29.92 102 / 40.16 98 / 38.58
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Ние собираме ставовите на купувачите за да се подобри квалитетот на производите и да се провери секое парче на џемпери повеќе внимателно, ние се надеваме да се обезбедат подобри производи и услуги.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Број На Модел На:
180305030419
Материјал:
Акрилик
Стил:
Повик
Тип:
Jumpsuits
Должина:
Full Length
Декорација:
Sashes
Ткаенина Тип:
Чипка
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
180305030419:
177004

Слични производи во категоријата