• Неодамнешно
Дома Зеленчук Овошје Juicers Машина Лимон морнар Електрични Сок Extractor Оригинални Домаќинство бавно Juicers

Дома Зеленчук Овошје Juicers Машина Лимон морнар Електрични Сок Extractor Оригинални Домаќинство бавно Juicers

DEN 14160.00

Количината на стоката
Това е достапна

електрични морнар има уникатна мала брзина на механизам за ладно притиснете секоја капка сок од храна. Ние им овозможи да се врати назад на секој распродадени предмети во рок од 7 дена. Машината ќе пристигна во рок од 7 дена под нормални услови. Испорака метод : Почитувани, ние ќе го избере соодветна изразат компанија за вас,како што се UPS-от,DHL ТНТ и Fedex. За враќање назад клиенти, ние ќе ви понуди голем попуст и прилично подарок да ви се заблагодарам за вашата поддршка. Во овој случај,ние ќе бидеме трпеливи и да ви кажам како да се поправи тоа, и ако сите делови се погрешни, ќе им понуди 90 дена бесплатен делови за замена. -Smart Капа меша сокови заедно и го прави лесно да се измијат внатрешноста на бавно морнар кога ќе се направи или помеѓу рецепти. 3) Кога Aliexpress информирате на пари била испратена, ние ќе го организира превозот, или произведуваат, за што ПОБРЗО. Секој објект ќе бидат тестирани внимателно пред превозот надвор. Ултра-тивок мотор работи ефикасно, без топлина израстоци -Тоа може лесно да се прифати целата apple и други големи овошје и зеленчук.Ако сме надвор од линија, ве молиме да комуницира со нас преку e-mail. -Ова бавно морнар ќе не уништи хранливи материи и ензими. Dual Широк Хранење Цевка за намалување без операција, цедењето никогаш не е така лесно. Бавното-masticating морнар е супер ефикасни во цедењето, доставување дури и повеќе сок и помалку отпад додека работат . Купувачите ќе биде потребно да се одговорни за двете такси превозот и враќање такси. 2) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Но, понекогаш поради mishandling за време на превозот, некои делови може да изгубат, машината не ќе работат правилно. Парична казна цедилка е дизајниран за потешко и повеќе влакнести храна; крупни цедилка работи со помеки храна Напредни авто-чистење функција и поедноставен внатрешните компоненти со помалку подвижни делови се направи машина полесно да се чисти. Тоа, исто така, има поедноставен дизајн кој го прави расчистување полесно од било кога. 3) ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими, не остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации
Гаранција и Враќање : Ние гарантираме за објектот ние распродадени е во 100% со добар квалитет и состојба.

Клучни карактеристики

боја:
црвено вино
Приклучок Тип:
US
Напон (V):
Дома Овошје морнар
Капацитет:
>1501ml
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Метод:
Табела
Број На Модел На:
SH-DJ612
Брзина На Вредноста:
упатство
Функција:
Млеко се Тресат,Мешање,Цедењето,Тофу,Мешајќи,Автоматски Пулпа Исфрлање,Соја-грав Млеко,сладолед,Цврста Храна,Месо Mincing
Полнење Порта Форма:
Круг
Оценка (Вртежи Во Минута):
48Rpm
Домување Материјал:
Храна Одделение ABS
Пулпа Сад Волумен:
> 2.001 L
Куп Тело Материјал:
Пластични
Тип:
Центрифугални Морнар
Димензии (L x W x H (Инчи):
454*240*190mm
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Бренд Име:
SHIPULE
сертификација:
ISO
Моќност (W):
150w
Производ Во Боја:
црвено вино
Производ мотор:
100% бакар мотор
Услуга Живот:
повеќе од 30.000 часа
Тип:
Дома Зеленчук Овошје Juicers
Објектот:
овошје и зеленчук со ниска брзина морнар/ ниска брзина extractor/ Home Juicers
производ name1:
бесплатен превозот нови пристигнување голем Калибар Бавно Морнар
Item2:
Овошје Зеленчук Со Ниска Брзина Сок Extractor 100% Оригинални
Функција:
100% Овошје исхрана бавно морнар Овошје Зеленчук Алатки
Предност:
Пластични Multifuctional Овошје Изстискване рака морнар машина
Функција:
Цедењето,Автоматски Пулпа Исфрлање,Не-Капе Spout

Слични производи во категоријата