• Неодамнешно
Ipega СТР-9076 3-во-1 Безжична Bluetooth Gamepad Со 2.4 G Безжична Bluetooth Примачот За Android, iOS Систем Windows И За PS3

Ipega СТР-9076 3-во-1 Безжична Bluetooth Gamepad Со 2.4 G Безжична Bluetooth Примачот За Android, iOS Систем Windows И За PS3

DEN 1175.52

Количината на стоката
Това е достапна


Ipega СТР-9076 3-во-1 Безжична Bluetooth Gamepad Со 2.4 G Безжична Bluetooth Примачот За Android, i OS Систем Windows И За PS3
Карактеристики : Bluetooth од 2.4 G безжична верзија за вас да се игра игри за слободни од кабел ограничување. Производот главно ги поддржува за Android/за i OS/За Win XP/7/8/10 Систем со Bluetooth конекција и за PS3 игра конзола со безжична конекција, во текот на играта играње. Важечките уреди : smart phones/таблети/smart Телевизори, сет-топ кутии/Компјутери/за PS3 конзоли за играта. Аналогни функција L2/R2 обезбедува детални искуство, така што ќе може прецизно да се контролира играта. Турбо забрзување функција е моќен и ефикасен за својата игра играње. Постојат мултимедијални функции на глувчето режим : јачина на звук долу/јачина на звук горе/пуштите или паузирате/претходната песна/ следната песна. Опис : Работен напон : DC3.7 V Работат на струјата : 30m A Последователни употреба часа : 12Ч режим на Спиење тековни : Полнење напон/тековни : DC5 V/500m A Bluetooth пренос на далечина : капацитетот на Батеријата : 380m Ah време во Мирување : до 30days. откако целосно наполнета Спецификации : Brand Name : i Pega Модел : СТР-9076 Материјал : пластични Боја : црна Димензии : 160*100*30мм/6.30*3.94*1.18 инчи Пакет : 175*135*65mm/6.89*5.31*2.56 инчи Пакет се Вклучени : 1 x Игри се Справи со 1 x USB Кабелот 1 x Прирачник за Корисникот Забелешки : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 2. Поради различни лични мерни техники, може да биде 1-7cm грешка на физички. Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Тип:
Joysticks
Пакет:
Yes
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Јазик:
Англиската верзија
боја:
Црна
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
IPEGA
Број На Модел На:
СТР-9076
SONY Модел:
PlayStation3

Слични производи во категоријата