• Неодамнешно
  • -9 %
Vehemo Автомобил Близнаци Задните Криви Издувните Опашка Совет Цевка Пригушувач Од Не ' Рѓосувачки Челик Универзална

Vehemo Автомобил Близнаци Задните Криви Издувните Опашка Совет Цевка Пригушувач Од Не ' Рѓосувачки Челик Универзална

DEN 595.00
DEN 654.24

Количината на стоката
Това е достапна


Со добар квалитет.
Нерѓосувачки челик материјал.
Автомобил издувни цевки.
Издржливи да ја користите.
Лесно да се инсталира.
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Изработени од нерѓосувачки челик, отпорност на корозија.
Едноставна инсталација, нема потреба од дупчење или заварување.
За криви tailpipe само, не одговара за директно еден.
Спецификација :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Како на слики прикажани
Должина : 18cm
Дијаметар Големина : 60mm
Е применливо :
За Киа Рио 2012 2013 2014 2015
За Cerato 2013 2014 2015
За Hyundai Elantra 2012 2013 2014 2015
Пакет :
1 x Автомобил Издувна Цевка

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
96726
Бренд Име:
Vehemo

Слични производи во категоријата