• Неодамнешно
1Set Карбонски Влакна Z250SL 2015 Мотоцикл Издувни Цевки Пригушувач Линк Цевка Бегство за Z250SL 2015 Титаниум Алуминиумски Мотор Пригушувач

1Set Карбонски Влакна Z250SL 2015 Мотоцикл Издувни Цевки Пригушувач Линк Цевка Бегство за Z250SL 2015 Титаниум Алуминиумски Мотор

DEN 9888.00

Количината на стоката
Това е достапна


1 Set Карбонски Влакна Z250 SL 2015 Мотоцикл Издувни Цевки Пригушувач Линк Цевка Бегство за Z250 SL 2015 Титаниум Алуминиумски Мотор Пригушувач Модел : Тип/Вид Б Тип На Материјал : Carnon Влакна+Титаниум Алуминиумски Тип Б Материјал : Јаглерод Влакна+Титаниум Алуминиумски+Нерѓосувачки Челик за Z250 SL 2015

Клучни карактеристики

Објектот Висина:
20cm
Бренд Име:
PHULEOVEO
Име На Модел:
ZJHY-13
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Должина:
50cm
Специјални Функции:
за Z250SL 2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Дијаметар:
000inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна, Титаниум Алуминиумски, Не ' Рѓосувачки Челик
Motobike Направи:
Kawasaki

Слични производи во категоријата