• Неодамнешно
Висок квалитет на О2 Ламбда Кислород Сензор 89465-20690 За Тојота Celica ZZT231 2ZZGE 1.8

Висок квалитет на О2 Ламбда Кислород Сензор 89465-20690 За Тојота Celica ZZT231 2ZZGE 1.8

DEN 2448.00

Количината на стоката
Това е достапна

Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Тоа само ќе ве однесе 1 минута , но ова 1 минута има исклучително значење за нас. Ве молиме да ни даде можност да ви помогне да го решите проблемот пред да ја напушти која и да неутрален или негативен фидбек или отворен спор на сајтот.

Клучни карактеристики

Тип:
Вид Греење
линеарна:
90
Hysteresis:
90
Чувствителност:
100
Резолуција:
100
Повторливост:
90
Мерен Опсег:
90
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
ONYPEI
Другиот Дел Број:
89465-20690
Тип:
Тип На Сензор
Точка име:
кислород сензор
Квалитет:
Висок квалитет
Големина на:
нормална големина
автомобил се направи:
За Тојота
гаранција:
2 години
Број На Модел:
89465-20690
категорија:
Авто сензори
Поставување на Возило:
ПРЕД

Слични производи во категоријата