• Неодамнешно
  • -5 %
4pieces/set DENSO Автомобил Искра Приклучок За BMW 323i E36 323i/323Ci E46 325i E36 325i E46 328i E36 Иридиум Platinum IK20TT

4pieces/set DENSO Автомобил Искра Приклучок За BMW 323i E36 323i/323Ci E46 325i E36 325i E46 328i E36 Иридиум Platinum IK20TT

DEN 1535.00
DEN 1615.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. 2、 Ознаки
Лажен DENSO искра plug Отпечатен текстот може да се добиеше надвор. 6、Центар Electrode вистински DENSO искра plug има бакар-core центар electrode со одлична топлинска спроводливост.
Како и во Denso Кинески omnibus компанијата Denso (Кина) Инвестициска Компанија Ограничен беше основана во 2003 година, DENSO единица се некои од врвните светски автомобилски делови и добавувачите, DENSO обезбеди различни производи и по-продажбата на услугата, вклучувајќи и автомобилски климатизација и системи за греење, автоматизација и контрола електроника и гориво за управување на системот, радијатор, искра приклучоци, комбинација инструмент, филтри, индустриски роботи, телекомуникациски производи, како и информации за опрема за обработка на. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации.
Пакувањето на производот
Професионални пакувањето на производот двојно-layer пакување гаранција транспорт безбедност
Превозот и Предавање Ние само брод да се потврди цел адреси.
Споредба на DENSO и Лажни
1、Терминал вистински DENSO искра plug Терминал има гланц.Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. FRefund & се Вратат Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Пролонгирана употреба предизвикува моќ на косата се должи на прекумерна топлина израстоци.5 L I6 M52 MPFI, DOHC, 24 V 09 98 10 00 325i E36 2. Потрошувачката на гориво е намалена, и на возилото може да работи подолго од иста количина на гориво.ТТ,е искра приклучок за структурата на иглата,отколку обичните искра plug перформанси и да е повисок,животниот век е повеќе!
Модел на Моторот Големина Cyl Мотор Код Specifi за ратификација Од На мм yy mm yy 323i E36 2. Висока температура топлина е брзо dissipated оддалеченост од центар-electrode да се спречи топи надолу. Подобрување на ефикасноста на искористувањето на горивото ја Подобрува ефикасноста на искористувањето на горивото за 1.

Клучни карактеристики

Тип:
-
Производителот Дел Број:
IK20TT
Бренд Име:
denso
Референтните Кодови:
IK20TT
Осветленост Дел Број:
IK20TT
Другиот Дел Број:
IK20TT
Монтажа База:
Станот
Electrode Материјал:
Iraurita&Platinum
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Calorific Вредност:
Медиум

Слични производи во категоријата