• Неодамнешно
Универзална CCFL Инверторот LCD Лаптоп, Монитор 4 Светилка 10-29V и 15-22 Widescreen

Универзална CCFL Инверторот LCD Лаптоп, Монитор 4 Светилка 10-29V и 15-22 Widescreen

DEN 156.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Повратни информации
1. Најдобар начин е директно онлајн плаќање.

Клучни карактеристики

Излезна Моќност:
1 - 50W
is_customized:
Yes
Тип:
DC/DC Конвертори
Големина:
35 x 25.5 x 21 mm
Влезен Напон:
12v
Излезна Струја:
3A
Излезниот Напон:
5V
Број На Модел На:
SZ-NFLC-I016205

Слични производи во категоријата