• Неодамнешно
3D Печатач Додатоци Сите-метал Делта Макара Лизгачки Hammock Таблета Ефект Delta Delta Метални Делови

3D Печатач Додатоци Сите-метал Делта Макара Лизгачки Hammock Таблета Ефект Delta Delta Метални Делови

DEN 382.08

Количината на стоката
Това е достапна


Боја класификација : 8 * 11 * 22 8 * 11 * 30 8 * 12 * 15

Клучни карактеристики

Бренд Име:
КАИ TUO DA
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & фото
is_customized:
Yes
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
Други Идентичен
моќност:
1
Употреба:
11
Посебни услуги :
2
Пакет:
еден
Број на серија, број:
3

Слични производи во категоријата