• Неодамнешно
2014 верзија нано V3.0 ATMEGA328P подобрена верзија на лемење модул плоча одбор

2014 верзија нано V3.0 ATMEGA328P подобрена верзија на лемење модул плоча одбор

DEN 180.96

Количината на стоката
Това е достапна

Во умре внатре одберете одбор НАНО 5.cc/en/Main/Software (copy отвори) 2.duino сопствените рутински програма, изгорени во
.
Производите на компанијата преку ISO9001 : 2008 систем за управување со квалитет сертификација, VDE, c UL, CE, TüV, CB, CQC, SGS сертификација.
Следниве се исти како "
Нашите производи, повеќегодишни со самото место.duino IDE Преземете : http : //Ar.com/download/list. Следниве се исти како "
Интегритет за управување со е нашата цел
Квалитетот на прво место е нашата посветеност
Со најбрз ефикасност за да се заврши на рок на испорака
Повеќето поволна цена да се исполнат клиенти
Со најдобар квалитет производство и преработка
На клиент барање за напорите на иднината, вашето задоволство е наша најголема добивка
Следниве се исти како " Ние се стремиме да се направи : ист квалитет и најниска цена!
Следниве се исти како " следниве се исти како "
Следниве се исти како " Во обезбедување на стабилноста на НАНО и господар чип ATMEGA328 P-АУ непроменет под премисата, ние го замени USB чип, да се подобри брзина на download, зголемување на стабилноста на win7 win8. Најдобар избор, Ar.php? Name = pro & proid = 65 Странски клиенти преземањето адреса : http : //www. Одберете COM порта, ова може да биде во мојот компјутер, на барањето, само вашиот уно развој одбор во порт 6. Поради инвентар модели, може да не бидат сите поставени во место, ако не го најдете производот треба, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Компанијата е бизнис, бидејќи работењето во 2008 година досега, преку напреден систем за управување со добра репутација, квалитет на производи, конкурентни цени и квалитетна услуга, нашите производи се извезуваат во остатокот од светот, а клиентите добиваат ист пофалби. Преземете USB чип возачот Download : http : //wch. Преземете Ar. Инструкции : 1.
Ние, исто така, го прифати клиент е овластена производство (ОЕМ / ODM), така што претпријатија и корисници да воспостави поблиски односи помеѓу соработка. Вметнете ја НАНО развој одбор, возачот автоматски ќе се инсталира 4.
Ви благодариме за доаѓање на Глобалната Технологија! НАШИТЕ продажни на серија на електронски компоненти производи.

Клучни карактеристики

Моќ Дисипација:
datasheet
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КАИ TUO DA
Број На Модел На:
наслов & фото
Напон:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Состојба:
Нови
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
единствен чип
моќност:
моќност
Број на пиновите:
-
Посебни услуги :
Посебни услуги
Пакет:
Пакет
Број на серија, број:
Број на серија, број

Слични производи во категоријата