• Неодамнешно
3D времето појас макара 2GT 28 заби, создаден 5 пропусен опсег 6mm вози макара синхрони тркала

3D времето појас макара 2GT 28 заби, создаден 5 пропусен опсег 6mm вози макара синхрони тркала

DEN 261.60

Количината на стоката
Това е достапна


Тип : Синхрони макара
Материјал : Алуминиум

Клучни карактеристики

Моќ Дисипација:
datasheet
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КАИ TUO DA
Број На Модел На:
наслов & фото
Напон:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Состојба:
Нови
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
Други Идентичен
моќност:
-w
Употреба:
Други
Посебни услуги :
Внатрешниот дупка 5 пропусен Опсег од 6 mm
Пакет:
еден
Број на серија, број:
2GT 28 заби

Слични производи во категоријата