• Неодамнешно
Smart Шасија / 4WD / 4 тркала сила / силни магнетни / со код / двокреветни / единствен 0.39 KG

Smart Шасија / 4WD / 4 тркала сила / силни магнетни / со код / двокреветни / единствен 0.39 KG

DEN 591.36

Количината на стоката
Това е достапна


Smart Шасија / 4 WD / 4 тркала сила / силни магнетни / со код / двокреветни / единствен Пука во вид!

Клучни карактеристики

Моќ Дисипација:
datasheet
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КАИ TUO DA
Број На Модел На:
наслов & фото
Напон:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Состојба:
Нови
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
Други Идентичен
моќност:
-W
Употреба:
1
Посебни услуги :
1
Пакет:
Транспарентен, црна, сина, црвена, зелена
Број на серија, број:
1

Слични производи во категоријата