• Неодамнешно
5pcs NCP4208MNR2G NCP4208 QFN-48 нови оригинални Бесплатен превозот

5pcs NCP4208MNR2G NCP4208 QFN-48 нови оригинални Бесплатен превозот

DEN 331.68

Количината на стоката
Това е достапна

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас :
1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2-3 работни дена.
2. Имаме многу различни видови на стока (сите во еден магазин)
И уште позначајно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity.
Превозот И Плаќање
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу
земји, на пример : Itlay,,, и толку .
1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS , Пост Воздух Mail .
2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или други
Политика На Враќање
Нашата Гаранција
Вие Задоволство е нашите #1 Целта!
100% гаранција за квалитет!
Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите
≡ ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡ ≡ Нашите Канцеларии и складишта
Рок на услугите
Испорака
За плаќање
Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. И ве молиме љубезно се населат во рок од 3 дена откако ставање наредби.
Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа; откако ќе заврши, ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО.
Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.
Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор на Медијацијата ќе биде процес веднаш и тоа трае 7-10 работни дена за да стигнат до вашата сметка.
Се враќа
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни feeback е многу важно за нас ,ве молиме оставете позитивни и 5 ѕвезди, ако сте satisified со нашите предмети и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти nagetive повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобрите клиенти услуги.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BXV
Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
NCP4208MNR2G
is_customized:
Yes
Пакет:
QFN

Слични производи во категоријата